POLİS TEŞKİLATIMIZIN 174. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır. Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır.” dediği gibi Polis Teşkilatı’mız Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne sonsuza dek sahip çıkacak ve üstlendiği tüm görevleri yasalar çerçevesinde yerine getirmeyi her zaman sürdürecektir. Emniyet Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Haftasını kutlamaktayız.

Kahraman, fedakar polis teşkilatımızın çok kıymetli mensuplarına minnet ve şükran duygularımı, Hopalılar adına ifade etmek istiyorum.  Başta iç güvenlik olmak üzere önemli hizmetler yapmış, canını vatanı için seve seve feda etmiş şanlı bir teşkilatın mensupları olarak sizleri saygıyla selamlıyorum.
Görevi esnasında vatan, bayrak ve din için şehit olmuş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler, Türkiye’nin her bir köşesinde yine vatan, bayrak, can ve mal emniyetini sağlamak üzere görev yapan tüm emniyet mensuplarımıza da sağlıklı ve huzurlu görevler diliyorum.

HOPA BELEDİYE BAŞKANI 

TANER EKMEKÇİ